Lova, 52 yıllık tecrübenin yarattığı genç uyku markası Yeni nesil teknoloji, yeni nesil marka Üst düzey omurga desteği

Türkiye’nin lider mobilya markalarının yaratıcısı Doğanlar Mobilya Grubu,

Tam 52 yıllık bilgi birikimi ile şimdi de Türkiye’nin en genç ve dinamik uyku markası Lova’yı gururla, rahatlıkla sunuyor. Mobilya sektöründeki 52 yıllık; tasarım, üretim ve perakende mağazacılık deneyiminin son teknoloji malzemelerle buluştuğu Lova yatakları, kullanıcısına eşsiz bir uyku ve rahatlık deneyimi sağlıyor. İnsan ortalama olarak, hayatının üçte birini uykuda geçiriyor. Lova da bu bilgiden yola çıkarak insanlara kaliteli ve rahat bir uyku deneyimi sunmak için yataklarını üretiyor. Yüksek teknolojisi ve özel teknikleri ile ideal vücut ortopedisini destekleyen, omurga sağlığını ve vücut ısısını düşünen akıllı yataklar tasarlıyor. Alırken de rahat, yatarken de rahat olmasını amaçlıyor ve rahatlıktan hiç ödün vermiyor. 

Kişiye özel rahat uyku deneyimi ile kuralları yeniden yazıyoruz

Geliştirdiği yeni nesil yatak içi malzemelerini, ürünlerinde titizlikle birleştiren Lova, her vücut tipine göre rahat bir uyku sunabilen, kişiye özel seçenekleriyle beklentilerin ötesine geçerek yatak ve uyku ürünleri dünyasında kuralları yeniden yazıyor. Yeni nesil patentli yay sistemleri ve hafızalı sünger teknolojisi, kullanıcısına sağlık ve rahatlığı mükemmel uyum içinde sunarken, ısı ve nem transferi yapan kumaş ve sünger teknolojilerinin kullanıldığı hava alan yüzey sayesinde hijyenik ve ısı dengeli bir uyku ortamı yaratılıyor.

 

Lova ürünleri, her zevke, her ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün portföyünü kullanıcıların beğenisine sunuyor

Bakterileri kalıcı şekilde yok etme özelliğine sahip son teknoloji anti bakteriyel kumaş alternatifleri, vücudun kıvrımlarına göre şekil alıp vücudu sarabilen ve basınç azaldığında sıfır deformasyonla ilk haline dönebilen sünger teknolojileri ile butik ihtiyaçlara da çözüm üreten Lova Yatak, geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş kumaş ve malzemeleriyle sürdürülebilir bir dünya için doğa dostu olmayı amaçlıyor.

Fabrikamızda son teknoloji üretim bantları, ergonomik tasarımlarla buluşuyor

Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunun, 5000 m2’lik üretim alanına sahip üretim alanında, 2020 yılının ikincisi yarısından itibaren yapılan 3 milyon Euro tutarındaki yatırımla son teknoloji üretim bantları kullanıcı dostu ergonomik tasarımlarla buluşuyor. Yeni yatırımlarla birlikte yatak üretim kapasitesi yıllık 250 bin adete ulaşan Lova fabrikasında 10’u ar-ge uzmanı olmak üzere 100 kişilik bir ekip, müşterilerine rahat uyku deneyimi sunmak için çalışıyor