SEKTÖRLER

Doğanlar Holding, inşaat sektöründe de sadece yurt içi değil, yurt dışı anlaşmalarla da dev adımlar atmaya ve dünya çapında büyümeye devam ediyor. Doğyap İnşaat, Afrika’nın en büyük projesine imza atmış, 10 farklı şehir merkezini bağlayan hal kompleksi ve tır parkı projesi ile inşaat sektöründeki gücünü ortaya koymuştur.

sektorinsaat

Projeler

İnşaat sektöründe büyük ve kalıcı bir yer edinmek için kurulan Doğyap, Sosyal Yaşam Alanları, Toplu Konut, AVM ve Ticaret Merkezlerinin inşası gibi temel alanlarda faaliyet göstermektedir. Okul ve öğrenci yurdu gibi Sosyal Sorumluk projeleriyle beraber Çanakkale’nin ilk AVM’si Troypark inşaatı gibi projelere imza atmıştır. 

Tecrübe ve yeniliği harmanlayarak inşaat sektöründe yeni ve hızlı bir yapılanma gerçekleştiren Doğyap, gelişen ve değişen dünyadaki yenilikleri takip etmek ve bunları hem şirkete hem de inşaat sektörüne kazandırma hedefi ile ilerlemektedir.

Doğruluk, güven ve dürüstlük başarıya giden yolun temel taşlarıdır; yani başka bir deyişle, iş ahlakı olmadan başarı elde edilemez. Bu doğrultuda Doğyap, müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı hedefler. ​İlk adımlarını alışveriş merkezi, konut, okul ve yurt projeleri ile atan Doğyap’ın gelecek hedefleri arasında baraj, lüks konut ve ofis inşaatları vardır.