SEKTÖRLER

Yaşam alanlarının ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, her tarza ve bütçeye uygun farklı mobilya markaları ile ulaşılabilir kılan Doğanlar Holding, mobilya sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarıyla hem yurt içi hem de yurt dışında büyümeye devam ediyor.

sektormobilya

Markalarımız

Detay

Hacı Ali Doğan’ın küçük bir mobilya atölyesi olarak 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde kurduğu şirket, altı oğlu tarafından yönetilerek dünya çapında yaygınlaşan bir markaya dönüştü.

Güçlü iş ortakları ve 1.300 çalışanıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yer alan Doğtaş, bugün; yurtiçi ve yurtdışında yer alan 200’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Doğtaş, sadece mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, yaşam alanlarına tarz ve uyum katmayı amaçlayan ve uygun çözüm önerileriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran, mimari desteğiyle fikir danışılan bir marka olmayı en büyük hedefleri arasına koyuyor.

Doğtaş, bugüne kadar yapmış olduğu yeniliklerle, öncü çalışmalarıyla, sektörün birlik ve beraberliği adına attığı adımlarla, özellikle tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle dikkat çekiyor.

Kelebek Mobilya, Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi ve Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında bizzat Ulu Önderimiz Atatürk’ün imzasıyla ve direktifiyle kurulmuştur. Sektöründe birçok ilklerin öncüsü olan Kelebek Mobilya, 1985 yılında ISO Çevre Ödülü’ne layık görülmüş ve TSEK ve TSE belgesi alan ilk mobilya firması olmuştur.

Ruum Store; farklı, yaratıcı ve ilham verici fikirlerle yola çıkan zamansız bir tasarım markasıdır. İçinde yalın, estetik ve kullanışlılık temelli tasarım kodları barındıran Ruum Store, bir iç mimar edasıyla tasarımsal dokunuşlar yapmanıza olanak sağlar. Ulaşılabilir fiyatlara sahip Ruum Store, Doğtaş’ın üretim gücünü de yanına alarak sizlere geniş bir ev & yaşam ürünleri yelpazesi sunuyor.

Uyku teknolojileri ve Inovatif yay sistemlerinde 125 yıllık tecrübesi olan American Leggett & Platt’ın en gelişmiş sistemlerini ve teknolojisi kullanan Lova yatak ise uyku sağlığınızı ve yatak keyfinizi en yükseğe taşımak için hizmetinize sunulmuştur.

Türkiye’nin mutfak alanından en büyük projelendirme gruplarından biri olan Kelebek Mutfak, kişiye ve kurumlara özel zevkli, kaliteli ve butik anlayışıyla müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Kaliteli, yenilikçi, her zevke ve tarza uygun Biga Home marka ürünlerimizi, D’Afric Senegal Furniture Sa. şirketimizle %100 Dakar’da üreteceğiz. Senegal’deki evleri de tıpkı 50 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve 36 ülkede yaptığımız gibi, renklerimiz ve şıklığımızla dolduracağız.